Rozvoz pizzy: +420 776 320 630
|
Rezervace: +420 417 837 082
|
the watchmaking workmanship of vape shop outclass various other brands. replica breitling bentley contact up to 30 first copy watches suppliers. have to choose the right store to buy a good vapes shops,in here you can rest assured. swiss movement vapesstores.ru вейп шопы. swiss movement https://www.dearhow.to. cheap https://de.wellreplicas.to/ at the pursuit of a perfect loveliness in the process the very best combination to do with effectiveness authentic wonderful build. perfect cheap hermes with quality. https://www.philipppleinreplica.ru reddit features a altesse beauty area.

Vše pro vaše akce, rychlá plata do druhého dne

Čím dál více lidí po nás chtělo udělat malý studený raut pro 5-30 lidí v naší cateringové kvalitě, ale bez obsluhy a s vlastními nápoji. Vymysleli jsme proto koncept Vše pro vaše akce. Bez práce, lehce a rychle zařídíte důstojné, skvěle vypadající a chutné pohoštění pro narozeniny, oslavy, setkání obchodních zástupců, valné hromady, setkání s obchodními partnery a jiné. Dostanete přesně to, co níže vidíte:) Vše je připraveno k přímému servírování na robustních nerezových platech. Celkem máme v nabídce 8 drůhů plat: sladké, burgerové, sýrové...no vyberte si sami.

Oslavy, večírky a catering

Máme bohaté zkušenosti: s malými akcemi od zhruba 10 hostů, firemními akcemi středního rozsahu s 50 až 200 hosty i rozsáhlými projekty s více než 800 hosty a desítkami servírek a kuchařů jsme připraveni uspořádat raut nebo ples přímo u nás nebo zajistit reprezentativní prostory Duchcovského zámku či jiné lokality. Specializujeme se také na zahradní párty, svatby pod širým nebem nebo na netradičním místě, in-house Coffee breaky a firemní akce pořádané třeba přímo ve výrobním areálu.Máme také celou řadu referencí. Akce se může konat u nás a nebo kdekoliv jinde. Nechte si bezplatně a nezávazně spočítat a navrhnout vaši akci nebo si objednejte plata s občerstvením.

Tak na co máte chuť?

Reference

“ Přijďte si užít jedinečný kulinářský zážitek! “