Rozvoz pizzy: +420 776 320 630
|
Rezervace: +420 417 837 082
|

Orlovský pivovar

Počátky příběhu Orlovského pivovaru sahají do druhé poloviny devadesátých let, kdy se celá restaurace přímo před očima návštěvníků proměňovala do originální podoby. Pivnice, jež náleží k Černému Orlu odnepaměti a do níž osečtí i přespolní štamgasti rádi chodili „na dvandu“, měla v budoucnu získat ucelenost a důstojnost tím, že k ní bude neodmyslitelně patřit i vlastní pivovar. V roce 2015 příběh dospěl ke šťastnému konci: oblíbenou restauraci s výtečnou kuchyní doplnil moderní, avšak v postupech vaření piva tradiční, rodinný pivovar. Podle mistrovského umění sládka a člena týmu Orlovského pivovaru Petra Hájka vaříme piva postavená na českých postupech. Zároveň se do nich snažíme vnést neotřelost a svéráznost. Nechceme zapadnout mezi ostatní pivovary, pilujeme chuť a výraz piva především pro hosty Černého Orla.

NAŠE PIVA

Tak jak se střídají roční období, tak se v budoucnu budou střídat naše pivní speciály. Ke stálicím Orlovského pivovaru patří:

12% DVANDA OD ORLA

Ležák plzeňského typu uvařený dvourmutovým způsobem za použití výhradně českých surovin, kvalitní vody z úpatí Krušných hor, výhradně českého sladu plzeňského typu a dvou odrůd žateckých chmelů. Dvanda je charakteristická svou hořkostí a typickým chmelovým aroma. Klasická a plná chuť naší dvanáctky si určitě najde své příznivce.

Obsah alkoholu: 5,1 %

11% KARAMELA OD ORLA

Tmavá jedenáctka od Orla je vařena za použití kvalitní krušnohorské vody a tří druhů sladů, a to plzeňského, karamelového a mnichovského. Samozřejmostí je chmelení žateckým chmelem. Pivo je typické jemnou hořkostí, tmavou barvou a příjemnou karamelovou chutí. Svým charakterem určitě osloví i dámy.

Obsah alkoholu: 4,5 %

12% KOMBINÁTOR

Vychutnejte si jedinečné spojení klasického spodně kvašeného českého ležáku z českých surovin s přídavkem speciálního aromatického amerického chmele. Tato zajímavá kombinace dvou stylů piv je určitě dobrý důvod proč přijít do Orla ochutnat. Výrobek: Pivo spodně kvašené, nefiltrované EPM 12°.

Obsah alkoholu: 5.1 %


“ Přijďte si užít jedinečný kulinářský zážitek! “