Rozvoz pizzy: +420 776 320 630
|
Rezervace: +420 417 837 082
|

Restaurace

Netradiční, poctivá, stylová restaurace ze dřeva, kamene a kování. Restaurace je srdcem celého Černého orla a mezi hosty se těší stálé oblibě. Kapacita 90 míst k sezení a 10 míst u baru ji předurčuje pro větší akce, jako jsou svatby, večírky či rauty. Díky její rozloze se najde i místo pro tanec. Hudbu vám samozřejmě rádi zajistíme. Tanec zůstane na vás.

Restauraci navštívili a stále navštěvují významní hosté ze světa kultury, módy, sportu i businessu. Mezi jinými Eva Herzigová, která si oblíbila kuřecí stehýnka v marinádě a má u nás své oblíbené místo nebo hokejoví reprezentanti a mistři světa Martin Ručínský a Jiří Šlégr. Koncertovali u nás třeba Michal Malátný se skupinou Chinaski nebo Richard Krajčo

Rezervace
Pokud si přejete provést telefonickou rezervaci stolů, máte zvláštní přání ( např. připravená květina, přípitek, překvapení, hudba, slavnostní prostírání a jiné) nebo si přejete přeskupit stoly dle vašeho požadavku, zavolejte nám.

Restaurace - rezervace pro uzavřené společnosti

V Udírně se budete moci v domáckém prostředí naprosto uvolnit a odevzdat všem chutím i vůním. Maximální kapacita je 20 osob. Udírna je tak ideálním místem pro uzavřené společnosti, obchodní večírky, oslavy a sešlosti – zkrátka pro všechny příležitosti vyžadující exklusivní, útulné domácké prostředí a maximální péči o každý detail.Vhodnou a rychlou volbou je "rautík na míru".

Rezervace

Pokud si přejete provést telefonickou rezervaci , máte zvláštní přání ( např. připravená květina, přípitek, překvapení, hudba, slavnostní prostírání a jiné), zavolejte nám.

U pivovaru

Vychutnejte si pravou pivovarskou atmosféru v druhé části naší restaurace, jejíž dominantou je výhled na pivovar Černý Orel. Pokud budete mít štěstí, uvidíte sládka - pana Petra Hájka při vaření piva, které si zrovna vychutnáváte. Pokud budete mít zájem, rád vás také celým pivovarem provede. No není to skvělé?

U pivovaru se může pohodlně usadit 200 lidí, proto je tento prostor vhodný pro uspořádání firemních nebo privátních akcí, svateb nebo plesů. Disponujeme také potřebným technickým vybavením a inventářem, díky čemuž jsme schopni uspořádat události na té nejvyšší úrovni.

Rezervace

Pokud si přejete provést telefonickou rezervaci stolů, máte zvláštní přání ( např. připravená květina, přípitek, překvapení, hudba, slavnostní prostírání a jiné) nebo si přejete přeskupit stoly dle vašeho požadavku, zavolejte nám.

“ Přijďte si užít jedinečný kulinářský zážitek! “